Pranešk apie korupciją

Radiacinės saugos centras (toliau – RSC) siekia užtikrinti veiklos skaidrumą, mažinti savo darbuotojų korupcijos ir kitos nesąžiningos veiklos pasireiškimo lygį, identifikuojant ir prevenciškai valdant darbuotojų korupcijos ir kitos nesąžiningos veiklos riziką.

RSC, siekdamas mažinti ir šalinti korupcijos apraiškas RSC veikloje, siekia užtikrinti veiksmingą korupcijos prevencijos priemonių įgyvendinimą RSC veikloje ir skatina visuomenę būti pilietiška bei pranešti apie korupciją.

Kiekvienas asmuo turi teisę pateikti informaciją apie RSC darbuotojų padarytas, daromas ar ketinamas daryti korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas, drausminius nusižengimus ar kitus teisės pažeidimus.

 RSC ragina pranešti, jei tik turite duomenų ar pagrįstų įtarimų apie RSC darbuotojo padarytas, daromas ar ketinamas daryti korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas.

Apie korupcijos atvejus galite pranešti:

1. RSC:

a) tiesiogiai, atvykus į RSC (Kalvarijų g. 153, Vilnius);
b) siunčiant pranešimą paštu;
c) siunčiant pranešimą elektroniniu paštu [email protected].

2. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijai: elektroniniu paštu [email protected] arba anonimiškai nemokamu pasitikėjimo telefonu 8 800 66 004 (spaudžiant 2).

3. Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybai: https://www.stt.lt/lt/praneskite-apie-korupcija/palikite-pranesima-cia/ arba pateikiant elektroniniu paštu [email protected].

4. Policijai: bendruoju pagalbos numeriu 112 arba adresu https://www.epolicija.lt/report-anonymous

Atkreipiame dėmesį, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus nustatyta atsakomybė.

Atnaujinimo data: 2023-11-23