BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Atestuoti trys nauji lektoriai, galintys mokyti radiacinės saugos temomis

Data

2023 10 16

Įvertinimas
0
rsc.lrv.lt (7).png

Spalio 13 d. Radiacinės saugos centre (toliau – RSC) įvyko Atestavimo komisijos posėdis, kurio metu komisijos nariai svarstė asmenų pateiktus prašymus suteikti teisę mokyti radiacinės saugos temomis ir vertino asmenų žinias. Atestavimo komisija nutarė atestuoti 3 naujus lektorius ir suteikti jiems teisę mokyti radiacinės saugos temomis.

Siekiant didinti kompetentingų lektorių skaičių, periodiškai organizuojami Fizinių asmenų, siekiančių įgyti teisę mokyti radiacinės ir (ar) fizinės saugos, atestavimo komisijos posėdžiai, kurių metu svarstomi suinteresuotų asmenų pateikti prašymai dėl atestavimo. Radiacinės ir fizinės saugos mokymus vykdančioms įstaigoms yra keliamas reikalavimas, padedantis užtikrinti radiacinės ir fizinės saugos mokymo kokybę – mokymų metu paskaitas ir praktinius užsiėmimus turi vesti fiziniai asmenys, turintys galiojantį asmens, turinčio teisę mokyti radiacinės ir (ar) fizinės saugos, atestavimo pažymėjimą ir tik jame nurodytomis radiacinės ir (ar) fizinės saugos temomis.

RSC yra atsakingas už valstybinę radiacinės ir radioaktyviųjų šaltinių fizinės saugos (toliau – fizinės saugos) mokymo priežiūrą, kurios tikslas – stebėti, koordinuoti, analizuoti, tikrinti bei vertinti radiacinės ir fizinės saugos mokymą vykdančių įstaigų veiklą.

Primename, kad atestuotų asmenų, turinčių teisę mokyti radiacinės ir (ar) fizinės saugos temomis, sąrašas nuolat atnaujinamas ir su juo visada galima susipažinti RSC interneto svetainėje (Asmenų, turinčių teisę mokyti radiacinės saugos klausimais, sąrašas  ir Asmenų, turinčių teisę mokyti radioaktyviųjų šaltinių fizinės saugos, sąrašas).